VÕTMED KÄTTE TEENUS

Koostöös tootjaga aitame teil luua teie batuudipargi. Samal ajal saate Teie  oma ettevõttele pühenduda.

One-Stop Shop meie partneritele

AKROBAT on One Stop Shop batuudiparkide investoritele ja omanikele. Meie teenuste hulka kuuluvad eritellimusel disainimine ja projekteerimine, ettevõttesisest tootmine, batuudipargi kohapealne paigaldus, ülemaailmne tugi ja hooldus, varuosade tarnimine ja nõustamine.

Eritellimusel disain ja projekteerimine

Meie batuudipargi lahendused on kohandatud individuaalselt iga kliendi eelistustele ja võimaldavad teil  sobitada standardseid, nurgelisi ja suure jõudlusega batuudiväljakuid ning meie patenteeritud kuusnurkseid suurema hüppevõimega batuudiväljakuid.

 • IDEEST
  Kui olete batuudipargi rajamise otsuse teinud, oleme siin, et teid aidata. Pakume teile tuge alates lihtsast visandist kuni batuudipargi lõpliku paigaldamiseni.
 • KUJUNDAMISEKS JA 3D-MUDELIKS
  Kui teil on juba määratud ruum, saame teile pakkuda  mitu kujundust mis just teile sobib. Kui teil on juba idee, mida soovite, valmistavad meie disainerid teile 3D-mudeli.
 • HINNAPAKKUMINE
  Vastavalt kujundusele teeme teile ka hinnapakkumise. Kuna AKROBAT on batuutide tootja, kes toodab üle 8000 batuudi aastas, on meil optimaalne materjalide saadavus, lai värvi- ja disainivalik.

Akrobati batuudipargid sobivad ideaalselt konkreetsete hooneomadustega ja vastavad standarditele ASTM F2970 või PAS 5000:2017, EN 13219, EN 913 ja muudele asjakohastele standarditele.

Tootmine

Toodame kõik komponendid ettevõttesiseselt, et tagada meie toodete ühtlane kvaliteet.
Ettevõttesisene tootmine tagab meie klientidele ka:

 • kiirem projekti realiseerimine
 • kiirem varuosade tarne, mis samal ajal minimeerib laovajadust ja vähendab investori hoolduskulusid.

Järgides AKROBAT tippkvaliteedipoliitikat, testime pidevalt kõiki materjale sõltumatute institutsioonide poolt ja oma insenerimeeskonnaga.

Iga batuudipargi eelmonteerimine enne selle lõppsihtkohta saatmist garanteerime seega 100% kvaliteedikontrolli. Ootame oma kliente külastama AKROBAT tootmisüksusi, et saada täielik ülevaade tootmisprotsessist.

Installatsioon

AKROBAT asjatundlikud paigaldajad on lahutamatu osa toote tarnimisel, mis mitte ainult ei paista tipptasemel, vaid peab vastu ka kasutamisel pikema aja jooksul. Tähtaegu tõsiselt võttes tagame pargi varasemad avamiskuupäevad.

Globaalne tugi ja hooldus

Tänu meie kesksele asukohale Eestis pakume oma klientidele ka kiiret varuosade tarnimist. Pakume laia valikut materjale ja toodete värveivalikut ning varuosi mis on valminud AKROBAT tootmisüksustes.

Konsulteerimine

Iga projekt on meie jaoks ainulaadne ja eriline. Kogenud ekspertide meeskond annab teile nõu järgmistes küsimustes:

 • asukoha ja rajatiste erinõuded
 • disain ja ruumikasutus
 • valitud moodulite tasuvus