TARVIKUD BATUUTIDELE

Oleme koondanud batuuditarvikute valiku, mis kas pikendavad batuudi kasutusiga, pakkudes kaitset või pikendavad selle kasutusvõimalusi.

Tõsta oma batuut järgmisele tasemele

Batuuditarvikute kategooriast leiate soovi korral batuudikatteid, batuudiredeleid, jalamatte, batuudi sokke, UV-kaitsespreid ja muid tarvikuid.

Batuudikate

Pakkudes aastaringselt maksimaalset kaitset ilmastiku- ja kahjustuste eest, pikendab batuudi kate batuudi eluiga ja lisab lugematul hulgal hüppamishetki. Valmistatud UV-kindlast kvaliteetsest PVC-st ja saadaval igas suuruses ja kujuga batuutidele.

Batuudi redel

Pakume kahte erinevat tüüpi batuudiredeleid kasutamiseks maapealsete batuutidega, sõltuvalt kliendi eelistustest suuruse ja astmete arvu osas.

Jalatsi matt

Jalatsimatt võimaldab lapsel mugavalt seista ka paljajalu, kui valmistub redelit mööda batuudile ronima. See hoiab mustuse eemal ja aitab batuudil kena ja korras püsida.

Batuudi sokid

Kvaliteetsete käepidemetega vastupidavad batuudisokid tagavad kõrgema turvalisuse taseme. Sokitaldadel kasutatav tõmbematerjal tagab hõõrdumise, mis vähendab libisemist ja võib vähendada õnnetuste tõenäosust. Paljude kasutajate puhul aitavad batuudi sokid kontrollida ka paljaste jalgade vahel vahetatavate mikroobide levikut.

AkroSpring PRO süsteem

Uuenduslik batuudi vedrusüsteem on äärmiselt vastupidav ja pakub kauakestvat elastsust, vaikset töötamist ja võimsamat hüppekogemust vähese mõjuga kehale.