OHUTUSNÕUDLUS JA TIPPKVALITEEDIGA MATERJALID

Püüame alati leida kõrgeima kvaliteediga materjale, mis pakuvad maksimaalset ohutust ja minimaalset hooldust.

Mis muudab meie batuudipargid turvalisemaks ja paremaks?

2003. aastast kogemustega AKROBAT on üks Euroopa juhtivaid batuutide ja batuudiparkide tootjaid, kes on keskendunud oma klientidele tõelise väärtuse loomisele.

Garanteerime batuutide ja batuudiparkide projekteerimise ja valmistamise vastavalt ASTM F2970, PAS 5000, EN 13219, EN 913 ja EN 1176 standarditele.

Sertifitseeritud, testitud ja valmistatud Euroopas

Toodame üle 8000 batuudi aastas ja iga AKROBAT batuut on toodetud Euroopas. See ei ole ainult toodete kvaliteedi ja ohutuse garantii aga ka kinnitus, et meie batuute toodavad oskuslikud ja sertifitseeritud töötajad.

Kõik AKROBAT batuudid on valmistatud vastavuses mitmetele standarditele: EN 1176, EN 13219, EN 913, ASTM F2970 ja PAS 5000, et rahuldada meie klientide erinevaid vajadusi ning pakkuda ainult kvaliteetseid ja ohutuid tooteid. AKROBAT on aastatepikkuse kogemusega batuutide arendamisel ja tootmisel.

Kõik batuudi osad on toodetud, kontrollitud ja komplekteeritud AKROBAT tootmisüksustes.

Tippkvaliteediga materjalid

Kasutame ainult põhjalikult testitud, sertifitseeritud, mittetoksilisi ja ilmastikukindlaid materjale, mis vastavad REACH standardile ja mis on hangitud Euroopa ja USA tootjatelt, et tagada pikad tööaastad, mida toetavad tööstusharu juhtivad garantiid.

Testime pidevalt kõiki materjale sõltumatute institutsioonide ja oma insenerimeeskonnaga.

PVC

Libisemis- ja rebenemiskindel, kaaluga 620 g/m2 materjal, mida kasutatakse kõigis meie kaitse ja pehmenduste detailides on täismaterjal, mitte lamineeritud materjal, et vältida kasutamise ajal mõranemist ja rebenemist, ning see on saadaval laias värvide valikus.

Kahekihilised hüppematid

Meie unikaalne hüppemati kihtide süsteem tagab, et hüppematt jääb toimima ka hüppemati ülemise kihi väikeste kahjustuste korral mis annab võimaluse teha batuudile hooldus peale kasutamistseega.

Turvamatt

Kvaliteetne ristseotud 6-sentimeetrine vaht, mida kasutatakse batuudi turvaelementides, põrandates ja muudes pehmendustes, püsib vormis ka pikema intensiivse kasutamise ajal.

AkroSPRING® innovatiivne vedrusüsteem

Tänu vedrude erilisele disainile ja eelpingestamisele vähendab see oluliselt survet selgroole hüppe ajal. Samuti vähendab liigestele mõjutavaid G-jõude. See muudab hüppamise ohutumaks, tagades samal ajal märkimisväärse ja suurepärase hüppejõudluse. Kõik vedrud on valmistatud AKROBAT tootmises ja neid on põhjalikult testitud, et nad taluksid vähemalt 2,5 miljonit hüpet.

Vedru kaitse

Turvakaitsed takistavad jalgade juurdepääsu vedrudele ja on toodetud nii, et need jäävad paigale.

Tugevdatud teraskonstruktsioon

Keevitatud ja kalvaniseeritud teraskonstruktsioon talub palju suuremaid jõude ja on täiendavalt tugevdatud, et tagada maksimaalne mehaaniline tugevus. Tugev disain võimaldab batuuti paigaldada põrandale minimaalsete kinnitustega.

Turvavõrk

Polsterdatud metallvarrastega küljel, üleval ja all  tagame stabiilsuse, vastupidavuse ja hea pinge. Pargi kaubamärgiks saame pakkuda graafilisi trükitud turvavõrke.