Batuudid, Soetades batuuti

Millised on parimad pere batuudid? – 4 minutit lugemist

2021. ja 2022. aastat iseloomustasid nelinurksete batuutide müügi kasv

Batuudi valimisel on kaks peamist tegurit, selle suurus ja kuju, mis peavad mahtuma teie poolt valitud ruumi. 2021. ja 2022. aastal olid enimmüüdud batuudid AKROBAT Orbit, kusjuures kõige populaarsemad olid ruudukujulised batuudid, kuigi ümmarguste batuutide müük ei jäänud palju maha.

Loomulikult tuleks arvestada ka batuudi kvaliteediga. Kvaliteet on oluline, kui soovite, et teie pere kasutaks batuuti turvaliselt palju aastaid.

Seda silmas pidades vaatame kolme Akrobat Orbit sarja perebatuutide mudelit, mis on eriti populaarsed lastega perede seas, kuna vastavad täielikult nende erinevatele vajadustele.

Akrobat Orbit – pikaajaline garantii lõputule lõbumisele aias

Eraldi seisvate perebatuutide kategoorias on kahtlemata üks enimmüüdud kandiline Orbit. See mudel on muljetavaldav oma kaasaegse disaini, aastaringse kasutusvõimaluse ja unikaalsete tehniliste omaduste poolest, mis parandavad oluliselt kasutajakogemust.

Esimene omadus, mida tuleks esile tõsta, on AkroAiri hüppematt, mis on nagu tavaline matt, välja arvatud asjaolu, et see on ventileeritav.

Hüppematt ei ole mitte ainult vastupidav UV-kiirgusele ja tulele,
aga ka temperatuurikõikumistele,
vahemikus -30°C kuni +70°C.

Koos AkroSpring, uuendusliku vedrusüsteemiga, mis on väga vastupidav ja roostekindel, tagab see parima vaikse hüppamise, parema ohutuse, minimaalse mõjuga kehale ja erakordselt pika batuudi eluea.

Tänu uuenduslikule AkroClick süsteemile on Akrobat Orbit batuuti ka väga lihtne kokku panna. See nutikas montaažisüsteem võimaldab üksikuid profiile ühendada ilma tarvikuid või tööriistu kasutamata, mis tähendab, et saate töö tehtud mõne väga lihtsa sammuga. Raam on roostekindel, mis annab teile kauakestva garantii lõputule lõbutsemisele teie aias või õues.

Akrobat Orbit batuudil on ka UV-kindel turvavõrk, mis avaneb ja sulgub kvaliteetse lukuga. Ohutu ja lihtsa sisse- ja väljapääsu tagab Akrobati turvasüsteem. Akrobat Orbit on valmistatud täielikult kvaliteetsetest ja sertifitseeritud materjalidest, mis vastavad kõige rangematele EL ohutusnõuetele.

Akrobat Orbit Inground – maksimaalne turvalisus ilma turvavõrguta

Maapealsete perebatuutide kategoorias kaaluge ruudukujulist mudelit Akrobat Orbit Inground. Selle raam on kinnitatud madalatele jalgadele, mis tuleb kinnitada tasasele maastikule nii, et hüppepind oleks maapinnaga samal tasemel. Tänu oma kaasaegsele disainile ja spetsiifilisele paigaldusmeetodile sulandub batuut ümbritsevaga ja ei riku vaadet teie aiale või õuele, samuti hõlpsat sisenemist ja väljumist.

Akrobat Orbit Ingroundil on AkroAiri ventileeriv hüppematt, mis tagab, et kogu hüppamine on vaikne ja muretu.

Hüppematt on UV- ja tulekindel ning on ka vastupidav
suurtel temperatuurikõikumistel -30°C kuni +70°C.

AkroSpring süsteem. See süsteem on väga vastupidav ja roostekindel, mis tagab pikaajalise elastsuse, vaikse töö ja minimaalsed mõjud kehale. See aitab kaasa ka nende batuutide ülipikale elueale.

Tänu uuenduslikule AkroClick süsteemile on Akrobat Orbit Inground batuuti väga lihtne kokku panna ka ilma tarvikuid või tööriistu kasutamata. Teisest küljest võtab maastiku enda ettevalmistamine teie aega rohkem, kuna peate batuudi all oleva augu välja kaevama.

Nii nagu selle eraldiseisev versioon, on ka Akrobat Orbit Inground valmistatud täielikult kvaliteetsetest ja sertifitseeritud materjalidest, mis vastavad ELi rangeimatele ohutuseeskirjadele. Kuna see on paigaldatud ümbritseva maapinnaga tasa, pakub see ohutust isegi ilma turvavõrguta.

Akrobat Orbit Pro – tippjõudlus ja maksimaalne ohutus

Kui otsite parimat kombinatsiooni ohutusest ja jõudlusest, siis eraldiseisvate perebatuutide kategoorias pakume ümmargust Akrobat Orbit Pro.

See ümmargune batuut rõõmustab oma peret
kaasaegse disaini, maksimaalse ohutuse, vaikse töö,
ja aastaringse kasutamise võimalusega.

Batuut on valmistatud kvaliteetsetest ja sertifitseeritud materjalidest, mis vastavad kõige rangematele EL ohutusnõuetele.

Mudelil Akrobat Orbit Pro on AkroAiri ventileeriv hüppematt, mis ei talu ainult UV-kiirgust ja tuld, vaid ka suuri temperatuuri kõikumisi vahemikus -30°C kuni +70°C. Lisaks ventilatsiooniefektile ja suuremale hüppeejõudlusele tagab see hüppamisel täiusliku ohutuse.

Need eelised saavutatakse suures osas uuendusliku AkroSpring Pro vedrude süsteemi kaudu, mis on vastupidav ja roostekindel, tagades samal ajal optimaalse hüppe, kõrgendatud ohutuse ja minimaalse mõju kehale akrobaatika trikkide sooritamisel.

Akrobat Orbit Pro eriti tugev ja vastupidav turvavõrk, mis on ka UV- ja rebenemiskindel. Koos kumerate postide ja täiendava polsterdusega tagab võrk maksimaalse ohutuse, samas kui AKROBAT kattuv pääsusüsteem vastutab turvalise ja lihtsa juurdepääsu eest.

Akrobat Orbit Pro batuudiraam on roostekindel, mis annab teile kauakestva garantii, et teie perel on lõputu lõbu. Tänu uuenduslikule AkroClick süsteemile on seda batuuti väga lihtne kokku panna, võimaldades ühendada üksikuid profiile ilma tarvikuid või tööriistu kasutamata.

Kui soovite tagada kodus maksimaalse ohutuse ja jõudluse, peaksite oma perele hankima ainult parimat. Akrobati batuudid suudavad rahuldada ka kõige nõudlikumate kasutajate vajadusi, nii et saate tugineda ükskõik millisele mudelile, mille nende valikust valite.

Allikas:  akrobat.com

Tutvu Akrobati batuutidega! Need pakuvad tohutut kasu tervisele, kauakestvat kvaliteeti, paaritu jõudlust ja garanteeritud ohutust. Ja nad on nii lõbusad! >>

PEREBATUUDID

AKRO_ORPR_R_01

SPORTBATUUDID

AKRO_PRCH_S_30

ÜLDKASUTATAVAD BATUUDID

_AKRO_GALL_R_17