MEIE ÕNNNELIKUD KASUTAJAD

Meie rahulolevad kliendid on meie suurim väärtus, seega meeldib meile alati nende arvamust jagada.

Paljud kasutajad on tunnustanud AKROBAT batuutide tippkvaliteeti

Üle kuueteistkümneaastase batuutide valmistamise kogemusega oleme täna uhked, et oleme üks Euroopa juhtivaid batuutide tarnijaid, kes on keskendunud omadustele, mis loovad meie klientidele tõelist väärtust.
Suurepärased materjalid, ainulaadne tehnoloogia, laitmatu disain ja jõudlus = rahulolevad kliendid. Meile meeldib alati jagada oma rahulolevate klientide arvamusi.

Marko
``MEIE BATUUTI VÕIKS TÕESTI PUHKUSE AJAL ÄRA KULUDA``

Meie batuut võiks tõesti puhkuse ajal ära kuluda, kuna oleme seda pidevalt kasutanud – muidugi siis, kui ilm seda lubab. Meie batuut tuli meie koju sünnipäevakingiks mõlemale pojale kes eelmisel suvel said 6- ja 11-aastaseks. See oli tõesti suurepärane kingitus, mille otsustas soetada minu naine. Algul olid meie pojad ainsad, kes seda kasutasid ja nad olid väga elevil, et said batuudil teha erinevaid trikke. Siis liitusime abikaasaga ja peagi käisid aeg-ajalt batuudil ka kõik meie sugulased, kes meile külla tulid. Muidugi oli meie batuut ideaalne ettekääne meie naabruskonna lastele, et meid võimalikult sageli külastada. Lisaks meie vanematele poegadele kasutab seda hea meelega ka meie noorim poeg, kes sai eelmise aasta hilissügisel 1-aastaseks, kaitsev võrk muudab batuudi tohutuks mänguväljakuks. Lühidalt öeldes oli selle batuudi ostmine kogu perele tõeliselt hea investeering ja ma loodan, et saame seda kasutada veel aastaid.

 

Perekond Sirk
``BATUTUT ON SUUREPÄRANE VALIK KÕIGILE, KES SOOVIVAD TEISTEGA AEGA VEETA NING KOOS NAERMISE JA LÕÕGASTUSTEGA TREENIDA``

Kas batuudid on lihtsalt hullus või hea investeering meile endile? Oleme pere, kus kasvab erivajadustega laps. Mõnikord ei ole 6-aastase autistliku poisi rahuldamine lihtne saavutada. Meil on lisaks pojale ka varsti 5-aastaseks saav tütar. Kuidas see kõik alguse sai? Ühel pühapäeval juhtusime peatuma Črmošnjice’is, et “Pri Akrobatu” pitsabaaris pitsat süüa. Poe ja restorani kõrvale on külastajatele kasutamiseks välja pandud erinevas suuruses batuudid. Ka meie lapsed Simon ja Sandra otsustasid kasutada võimalust ümmargusel batuudil lõbusalt hüpata. Vastus oli fenomenaalne. See oli esimene kord, kui kaalusime lapsevanematena batuudi ostmist. Kõigepealt küsisime endalt, kas see valik on ikka meie jaoks õige. Leidsime kiirelt, et batuudi omamine oleks meie esmasündinu jaoks suurepärane võimalus, kuna see aitaks tal taastada tasakaalu ja säilitada head füüsilist vormi. Kui otsustasime sellel batuudil ise hüpata, olime aga veelgi kindlamad, et ostame selle. Järgnenud arutelud ja konsultatsioonid müüjaga aitasid meil otsustada otsitava batuudi kvaliteedi üle. Oleme valinud parema variandi, mis tagab batuudi parema kvaliteedi ja kõrgeima võimaliku ohutuse. Ost tehtud ja 7-päevase perepuhkuse väärtuse oleme vahetanud mitmeaastase batuudi kasutamise vastu. Täna teame, et oleme teinud õige valiku ning investeeringu. Elame kogukonnas koos teise viieliikmelise perega. Meil on suur sõpruskond, kes meile külas käib – ka batuudi pärast. Uskuge mind, kui ütlen, et kasutame seda iga päev ja selle olemasolu ei ole puhtalt dekoratiivne. Kui vihma sajab, peame oma lapsi tagasi hoidma, peaaegu sunniviisiliselt, sest nad hüppaksid märjal batuudil edasi, kui me seda ei keelaks.  Veelgi enam, ka meie sõbrad on elevil, kui näevad, mida nende lapsed batuudil saavutanud on. Seega oleme üha kindlamad, et oleme teinud õige valiku ja tulusa investeeringu. Vastasel juhul on batuudi kasutamine keeruline ülesanne. Märkimisväärne hulk füüsilist aktiivsust on vajalik, kuid see leevendab tõesti stressi ja aitab kaasa paremale psühholoogilisele heaolule kus võid unustada kogu oma ebakindluse ja igapäevase mured. Tänu 15-minutilisele füüsilisele harjutusele (muidu mitteaktiivse inimese jaoks on sedagi palju) saab kehale kasu ka positiivsest energiast, mida me kõik vajame, olenemata sellest, kas meil on erivajadusi või mitte. Igapäevane trenn aitab kaasa paremale tasakaalule, ülekaalu vähendamisele, paremale füüsilisele vormile… Batuut on suurepärane valik kõigile, kes soovivad treenida, nautides teistega koos veedetud aega, naerdes ja lõõgastudes. Mõelgem korraks oma igapäevaelule, mis on nii “piiratud” töö, teleka, arvuti, mobiiltelefoni ja muu sellisega, kuigi me kõik teame, et tegelikult on oluline ja tervislik liikuda, teistega koos aega veeta, lõõgastuda.

Timea Štraus
``MUL OLI BATUDI ÜLE VÄGA HEA MEEL ``

Kui ma batuudi kätte sain, olin väga õnnelik. Kasutasin seda üksi või sõpradega sellel hüppamiseks ja saltode tegemiseks. Sain batuudi sünnipäevaks.

Ita Kukman
``SEE ON MAAILMA PARIM BATUUT``

Meil on AKROBAT batuudil väga lõbus, eriti suvel. Kui me suvel sellel hüppame, liituvad meiega ka mu naabrid. Batuudil saab sooritada igasuguseid asju, näiteks saltot, põlvedel saltot. See batuut on tõesti eriline. See on maailma parim batuut.