BATUUTIDE HOOLDUS JA KORRASHOID

AKROBAT batuudi võimalikult pikaks ja ohutuks kasutamiseks pole palju vaja.

Batuudi hooldusnõuanded pikema eluea ja turvalisema kasutamise tagamiseks

Kõik Akrobati batuudid on valmistatud vastupidavatest kvaliteetsetest materjalidest ja ei vaja erilist töötlust, kuid neid tuleb hoolikalt hooldada.

PUHASTAMINE

Hüppematti ja raamipehmendusi ei tohi puhastada agressiivsete puhastusvahenditega. Batuudi pindu on kõige parem puhastada pehme seebiveega ja seejärel põhjalikult veega loputada.

HOOAJALINE KONTROLL

Kontrollige oma batuuti enne igat hooaega põhjalikult – eriti raami, raami alust, vedrusid, hüppematti. Soovitame regulaarset kontrolli läbi viia ka hooajal. Kahjustatud osad võivad jääda tähelepanuta, mis võib põhjustada raskeid õnnetusi või vigastusi.

Teie kontrollnimekiri peaks sisaldama järgmisi punkte:

  • Kõik osad on hästi kinnitatud.
  • Kõik vedrud on hästi kinnitatud raami ja hüppemati rõngaste külge.
  • Batuudil ei ole vigastusi, nagu rebestus, augud, teravad servad, keerdunud või katkised osad. Kui märkate kahjustusi, vahetage osad kohe välja.

KORRALIK KAITSE

Batuudi parimaks hooldamiseks veenduge, et batuudile ei lubataks loomi, kuna nad võivad kahjustada nii raami/vedrude kaitsepatja kui ka hüppematti. Vigastuste või puuduvate osade korral tuleb batuut kohe lahti võtta ja kasutusest kõrvaldada kuni defektid on parandatud või osad asendatud. Äärmuslikud ilmastikutingimused võivad batuudi materjale mõjutada, seetõttu järgige neid soovitusi:

  • Eemaldage hüppematt talvehooajal, kuna lume raskus võib matti kahjustada.
  • Kaitske batuuti otsese kuumuse, tule, sädemete ja ilutulestiku eest.
  • Kaitske oma batuuti ka tugeva vihma ja lume eest.

 

Tasapinnalise batuudi puhul mille jaoks on ettevalmistatud batuudiauk ei tohiks koguneda vett. Sel juhul on vajalik drenaaž ja seda peaks olema võimalik hoolduse käigus puhastada.

Meie õnnelikud kasutajad

Paljud on tunnustanud AKROBAT tippkvaliteeti.

Tarvikud

Oleme koondanud valiku tarvikuid, mis pikendavad batuudi kasutusiga, pakkudes kaitset või suurendavad selle kasutusvõimalusi.

7 põhjust miks valida AKROBAT

Vaata järele, miks on AKROBAT teie järgmise batuudi jaoks parim valik.

Hooldus & korrashoid

AKROBAT batuudi võimalikult pikaks ja ohutuks kasutamiseks pole palju vaja.